Wielkie Granie już 10 września na PGE Narodowym - Michał Dąbrówka zaprasza szalonych perkusistów!

Wielkie Granie już 10 września na PGE Narodowym - Michał Dąbrówka zaprasza szalonych perkusistów!

12 sierpnia 2022, 11:00
autor: Mateusz Wiewióra

Wielkie Granie na PGE Narodowym to największy band w historii i największe hity wszech czasów. Najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny wraz z młodymi muzykami już 10 września zagrają niesamowity koncert. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży.

 

[img:1]

 

PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego to największy stadion w Polsce i jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie. W tym roku świętuje swoje 10. urodziny i z tej okazji przygotowano szereg atrakcji, których celem jest wspólne celebrowanie wyjątkowego jubileuszu. 10 września 2022 zagra i zaśpiewa Wielkie Granie na PGE Narodowym, które jest wyjątkowym wydarzeniem na polskiej scenie muzycznej.

 

[img:3]

 

Za specjalnie przygotowane aranżacji muzycznych odpowiada Michał Grymuza - gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor oraz producent muzyczny. Gośćmi specjalnymi wyjątkowej imprezy urodzinowej PGE Narodowego będą oprócz Jana Borysewicza m.in: Urszula, Andrzej Krzywy czy Janusz Panasewicz.

Na płycie stadionu, zjednoczy się prawie tysiąc artystów - zarówno instrumentalistów, jak i wokalistów. Rolę Ambasadora wydarzenia objął Jan Borysewicz - gitarzysta legendarnego zespołu Lady Pank. W licznych konkursach i plebiscytach organizowanych w mediach społecznościowych każdy mógł wskazać swój ulubiony przebój. W ten sposób powstała lista 20 wielkich hitów wszech czasów, w skład której wchodzą utwory polskie jak i zagraniczne.

 

[img:2]

 

Ceny wejściówek zaczynają się już od 49 zł. W sytuacji kiedy zależy nam na spotkaniu z artystami - możemy pokusić się o wejściówkę VIP. Taka opcja wiąże się już z większymi kosztami bo mowa o kwocie powyżej 300 złotych.

 

Repertuar:

Bajm – Biała Armia
Lady Pank – Mniej niż zero
Artur Gadowski – Ona jest ze snu
Urszula – Konik na biegunach
Wilki – Urke
Hey – Teksański
De Mono - Miasto Nocą
Perfect – Nie płacz Ewka
Lady Pank - Tacy Sami
Queen - We Will Rock You
AC/DC – Highway to hell
Nirvana – Smells Like Teen Spirit
Guns N' Roses – Sweet Child of Mine
Rolling Stones – Satisfaction
Bon Jovi – It’s My Life
Metallica – Enter Sandman
Clash - Should I Stay or Should I Go
Jimi Hendrix – Hey

 

Zestawy perkusyjne Akustyczne

Perkusja

Nowości z serii HHX od firmy Sabian
Więcej wiadomości