Firma Muzyczna dla bębniarzy

Firma Muzyczna dla bębniarzy

11 października 2010, 15:00
Producent: Diril CymbalsFirma Muzyczna znana była do tej pory z dystrybucji sprzętu dla gitarzystów. Od instrumentów i wzmacniaczy, poprzez efekty i kable aż po kapodastry i wszelkiej maści akcesoria drobne. I wszystko rzecz jasna z najwyższej, butikowej półki. Tym razem jednak świadomie artykuł ten wraz z zawartym materiałem video umieszczam yw dziale perkusyjnym. Dlaczego? Sami zobaczcie!

Diril Cymbals to firma Ibrahima Dirila, urodzonego w 1974 w Samsun nad brzegiem Morza Czarnego. Ibrahim w wieku lat 17 zaczyna pracę w manufakturze Istambul Mehmet i pracuje tam przez 5 lat aby poóźniej powrócić do Samsun i pod okiem swojego kuzyna, znanego specjalisty szlifować swoje zdolności i polepszać warsztat . W roku 2000 przenosi się do fabryki Meinl i współtworzy serię Byzance - nagradzane prze M.I.P.A modele talerzy perkusyjnych uznanych na całym świecie. Następnie współpracuje z firmą Paiste przy tworzeniu serii Twenty.

[img:1]

Mimo współpracy z największymi firmami Ibrahim czuje głód tworzenia własnej linii produktów i tak w czerwcu 2008 roku decyduje się na założenie własnej firmy pod nazwą DIRIL Cymbals. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz tradycji ma ambicje tworzyć talerze perkusyjne, które będą konkurować z najlepszymi markami na świecie.

Obecnie Diril Cymbals ma ponad 10 linii talerzy perkusyjnych oraz 2 linie talerzy orkiestrowych. Oferta stale się powiększa wychodząc naprzeciw potrzebom perkusistów i nowym trendom.
Akustyczne Talerze Akcesoria Pałki

Gdzie kupić?

Diril Cymbals

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Diril Cymbals rozwiń listę sklepów

Perkusja

Nowości z serii HHX od firmy Sabian
Więcej wiadomości