Czym jest Select Balance od ProMark?

Czym jest Select Balance od ProMark?

15 stycznia 2014, 10:00

[img:1]

Firma D'Addario wprowadza nową rewolucyjną linię pałek marki ProMark - Select Balance. Perkusiści mogą teraz wybierać spośród dwóch wariantów balansu – wyważenia pałek: FORWARD lub REBOUND, pałek proponowanych w pięciu średnicach, aby dokładnie dopasować je do swojego stylu i sposobu gry oraz potrzeb.

Tworząc pałki z serii Select Balance , dział projektowy ProMark wrócił do deski kreślarskiej i od nowa określił kluczowe elementy: średnica, stożek, kształt i materiał końcówki. Wybrano pięć najpopularniejszych średnic: 535", 0,550", 0,565", 0,580", 0,595" i dwa warianty środka ciężkości: Forward (dla środka ciężkości przesuniętego do przodu) i Rebound (dla środka ciężkości przesuniętego do tyłu).

"Teraz balans mocy jest w rękach perkusistów", mówi Rob Caniglia z D’Addario. "ProMark zmienił proces technologiczny, zmienił wygląd, a to z kolei, zmienia grę perkusistów” dodaje Rick Drumm - prezes ProMark.

[lupa:1]

Pałki wykonane są z najlepszego jakościowo, selekcjonowanego drewna hikorowego. Pałki są sortowane pod kątem wagi i rezonansu brzmienia. Końcówka została zunifikowana w serii Select Balance i ma kształt łezki – wykonana jest z drewna ale w przyszłości zostaną wprowadzone modele z końcówką nylonową.

Drewno używane do produkcji pałek ProMark pochodzi z plantacji ekologicznych, odnawianych i kontrolowanych. Pojęcie "quarter sawing" odnosi się do określonego sposobu cięcia pni. Powstałe w jego efekcie deski mają większą wytrzymałość, lepiej zachowują kształt i wymiary, podlegają mniejszym odkształceniom.

Akcesoria Pałki

Gdzie kupić?

PROMARK BY D'ADDARIO PROMARK BY D'ADDARIO www.promark.com

Dystrybucja w Polsce:

Silesia Music Center Sp. z o.o.

adres:
ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > PROMARK BY D'ADDARIO rozwiń listę sklepów

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz