Sprawdziliśmy pałki perkusyjne ProMark Select Balance

Sprawdziliśmy pałki perkusyjne ProMark Select Balance

3 czerwca 2014, 13:08

[img:1]

Select Balance to nowa linia pałek perkusyjnych od ProMark, rewolucyjna - jak twierdzi producent. Jeśli chcielibyśmy dokonać podziału rodzaju pałek perkusyjnych, to możemy wyróżnić je na dwojaki sposób - te, które środek ciężkości mają w przedniej części pałki oraz te, których środek ciężkości skierowany został w rękojmi.

Determinując swój wybór kierowaliśmy się jedną z tych dwóch pożądanych przez nas cech, zazwyczaj u różnych firm. Teraz możesz wybrać ten sam model pałki w ramach jednego producenta z różnym umiejscowieniem środka ciężkości.

Dzięki firmie MusicDealer mam okazję przetestować i przekonać się na własnej skórze czym jest Select Balance. Dostarczony został model o średnicy 0.565" z różnym balansem - Forward (środek ciężkości z przodu pałki) oraz Rebound (odbicie - środek ciężkości w rękojmi pałki).

 

Zapraszamy do dalszej części testu

 
[img:2] [img:3] [img:4]
Akcesoria Pałki

Gdzie kupić?

PROMARK BY D'ADDARIO PROMARK BY D'ADDARIO www.promark.com

Dystrybucja w Polsce:

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > PROMARK BY D'ADDARIO rozwiń listę sklepów

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz