Roland: Prezentacja i szkolenie z obsługi modułu TD50

Roland: Prezentacja i szkolenie z obsługi modułu TD50

26 czerwca 2017, 12:23
Producent: Roland

29 czerwca 2017 o godzinie 17:00 w siedzibie warszawskiego sklepu perkusyjnego Pro Drum przy ulicy Słomińskiwgo 1 odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja najnowszego modułu do perkusji elektronicznej od Rolanda, a chodzi tu oczywiście o model TD50.

[img:1]

Za prezentację modułu i szkolenie z tajników jego obsługi odpowiadać będzie Mariusz Mocarski. Moduł Roland TD50 miał swoją premierę we wrześniu zeszłego roku. Sam moduł jest innowacyjny o tyle, że oprócz rozbudowanego interfejsu użytkownika, posiada 100 realnych brzmień kompletnych zestawów perkusyjnych oraz możliwość importowania własnych sampli perkusyjnych formacie Wav. za pośrednictwem kart SD. Dodatkowo, wrzucone próbki można nakładać na wgrane w moduł brzmienia. Moduł posiada też nową technologię pryzmatycznego modulowania dźwięku. Na TD50 firma Roland kazała nam czekać około 4,5 roku.

Mariusz Mocarski jest perkusistą sesyjnym, perkusistą koncertowym, aktywnym edukatorem i ambasadorem perkusji elektronicznych i hybrydowych Roland V-Drums. Posiada w swoim dorobku ponad 40 płyt. Współpracował z takimi artystami, jak: Krzysztof Kiljański, Marysia Sadowska, Patrycja Markowska, Halina Młynkova, Justyna Steczkowska, Robert Janowski, Agnieszka Chylińska, Zbigniew Wodecki, Chemia, Zakopower i wieloma innymi.

Wstęp na szkolenie i prezentację jest wolny, ilość miejsc ograniczona. Pro Drum prowadzi zapisy drogą telefoniczną pod numerem: 607 904 191.

Więcej informacji o evencie można zasięgnąć: TUTAJ

Elektroniczne Moduły brzmieniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielkie Granie już 10 września na PGE Narodowym - Michał Dąbrówka zaprasza szalonych perkusistów!
Więcej wiadomości