Meinl prezentuje nową linię Stick & Brush

Meinl prezentuje nową linię Stick & Brush

6 lipca 2018, 10:00
Producent: Meinl Percussion

Meinl wprowadza pełną linię pałeczek perkusyjnych, rózg, miotełek i malet. Pałeczki Meinl są wytwarzane w Niemczech z północno-amerykańskiej hikory i klonu. Każda para jest prezycyjnie dopasowana pod względem wagi i gęstości.

[img:1]

Dostępne kategorie obejmują modele: standard, hybrid, heavy, big apple oraz modele koncertowe. Poszczególne kategorie posiadają swoje charakterystyczne cechy i opcje do wyboru. Zostały stworzone do wszystkich stylów i gatunków muzycznych.

Nowe rózgi, miotełki, pałeczki perkusyjne i malety firmy Meinl oferują szeroki wybór modeli wykonanych z różnych materiałów i przeznaczonych dla wszystkich perkusistów i perkusjonistów.

Meinl ma długą tradycję w produkcji wysokiej jakości pałeczek. Od połowy lat 80. do wczesnych lat 90-tych posiadaliśmy w ofercie pełną linię pałeczek Meinl wytwarzanych z hikory, klonu i dębu. Uważamy, że nadszedł odpowiedni moment, aby przedstawić nasz asortyment Meinl Stick & Brush wszystkim perkusistom z całego świata i mamy nadzieję, że zainspirujemy ich do przeniesienia ich gry na zupełnie nowy poziom - komentuje Dyrektor Generalny fabryki Meinl Udo Heubeck. 

Zobacz pełny katalog Meinl Stick & Brush

 

Akcesoria Pałki

Gdzie kupić?

Meinl Percussion Meinl Percussion meinlpercussion.com

Dystrybucja w Polsce:

Meinl Distribution

adres:
Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

Sklepy muzyczne > Meinl Percussion rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielkie Granie już 10 września na PGE Narodowym - Michał Dąbrówka zaprasza szalonych perkusistów!
Więcej wiadomości