ISE'19: Nowości od Clear-Com

ISE'19: Nowości od Clear-Com

27 lutego 2019, 11:00
Producent: Clear-Com
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Założona w 1968 roku, firma Clear-Com zajmuje się tworzeniem innowacyjnych technologii interkomowych - zarówno w systemie przewodowym, jak i bezprzewodowym. Podczas tegorocznych targów ISE nie mogło zabraknąć nowości, w tym całkowicie nowej serii urządzeń o nazwie Iris Panels.

V-Series Iris Panels umożliwiają użytkownikom matrycowego systemu Eclipse HX komunikację z niską latencją przy pomocy technologii Audio-over-IP (AoIP - AES67). Panele umożliwiają dwukierunkową komunikację poprzez trzy, równoległe i nieskompresowane strumienie audio IP. Po podłączeniu do karty E-IPA, która jest natywnie zgodna z AES67, użytkownicy mają do dyspozycji aż 64 (bezprzewodowe, przewodowe - lub mieszane) panele Iris na kartę. Dodatkowo, nowa seria urządzeń posiada w pełni konfigurowalne panele OLED, które na bieżąco wyświetlają niezbędne informacje. Technologia EHX Supervisor Mode umożliwia zmianę parametrów i monitoring w czasie rzeczywistym.

 

 

Karty umożliwiają także połączenie z serią urządzeń LQ, wraz z pracującymi na systemach Android i Apple aplikacjami Agent-IC. Do serii Iris podłączyć możemy również do 64 anten nadawczo-odbiorczych ES 67 bez zajmowania 64 portów na inne urządzenia.

 

Zdjęcia ze stoiska Clear-Com podczas targów ISE'19:

[img:1]

[img:3]

[img:5]

[img:7]

[img:9]

[img:10]

 
Nagłośnienie instalacyjne Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Systemy interkomowe

Gdzie kupić?

Clear-Com Clear-Com www.clearcom.com

Dystrybucja w Polsce:

Dlaczego wybraliśmy mikser Yamaha DM7?
Więcej wiadomości