NAMM'19: Nowe akcesoria perkusyjne Tru Tuner

NAMM'19: Nowe akcesoria perkusyjne Tru Tuner

1 marca 2019, 12:00
autor: Paweł Ostrowski
Producent: Tru Tuner

Tru Tuner to producent, którego z namy z rewolucyjnego "wyścigowego" systemu zmiany naciągu, za sprawą nakładanych na śruby bębna kluczy i okrągłego pierścienia, pozwalającego obracać wszystkimi śrubami na raz.

W tym roku zaprezentowano też nowe nakładki na pałki oraz młotek stopy, pozwalające połączyć brzmienie uderzanego instrumentu z tamburynem i shakerem. Przyjrzeliśmy się przez parę chwil tym wynalazkom. Czy są aż tak innowacyjne? Sami oceńcie.

 

[img:1]

 

Dla tych, którzy nie kojarzą wynalazku do błyskawicznej zmiany naciągu, krótkie wprowadzenie w materiale filmowym:

 

Ten system zmiany naciągów znamy już na naszym lokalnym rynku.

 

Tegoroczną nowością producenta są niewielkie akcesoria montowane do pałek oraz pręta od bijaka stopy, z przyczepionym do nich tamburynkiem oraz shaker'kiem. To bardzo małe drobiazgi, jednak dające ciekawe efekty, choć znane już nie od dziś.

 

[img:3]

 

Nakładki montowane są na końcach pałek i przykręcane za pomocą śrub imbusowych. Koszt tamburyna oraz shakera wynosi po 35 dolarów za każde z akcesoriów, tyle samo trzeba wyłożyć za tego typu "grzechotkę" montowaną do pręta od bijaka stopy. 

 

[img:4]

 

Sprawdziliśmy pobieżnie praktyczność tak mocowanych akcesoriów. Trzeba przyznać, że spoczywały na pałkach stabilnie, dając jednocześnie ciekawy rodzaj brzmienia.

 

 
Akcesoria Inne

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz