ISE'20: Powersoft Mezzo - Profesjonalny wzmacniacz instalacyjny

ISE'20: Powersoft Mezzo - Profesjonalny wzmacniacz instalacyjny

17 marca 2020, 13:00
Producent: Powersoft

Mezzo to nazwa nowej serii kompaktowych wzmacniaczy instalacyjnych od Powersoft zaprezentowanych na ISE2020. Te zawarte w obudowach 1/2U, kilku wariantach mocy i ilości kanałów urządzenia mają pod względem wyrafinowania i funkcjonalności w niczym nie ustępować większym seriom tego cenionego producenta.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej video-relacji ze stoiska Powersoft na ISE2020, gdzie Maciej Szewczyk z SoundTrade bliżej przedstawia wzmacniacze Mezzo.

 

 

Powersoft Mezzo

Na serię składa się 8 modeli, różniących się od siebie ilością kanałów (2 lub 4), mocą znamionową (320W, 600W) oraz obecnością portów Eternetowych, obsługą protokołów Dante/AES67 i zintegrowanych przełączników sieciowych. W każdym z modeli dostępne są liczne opcje wejść analogowych; wersje 2-kanałowe posiadają wyjścia liniowe.

Każdy model wyposażony jest rzecz jasna w zaawansowane procesory DSP, oferujące między innymi takie funkcje jak automatyczna konfiguracja wzmacniaczy i wykrycie rodzaju podłączonych głośników i sieci, monitoring obciążenia, możliwość dowolnej konfiguracji kanałów, w tym wysłanie całej dostępnej mocy wzmacniacza do jednego z nich, zdalne sterowanie, szeregowe łączenie jednostek i wiele innych.

 

[img:2]

 

Dołączony zestaw montażowy oraz konstrukcja obudowy pozwala na instalację urządzenie w dowolnej lokalizacji: w rackach 19" (pojedynczo lub w parach), w rackach 11", na każdej powierzchni płaskiej, pod blatami, sufitami itp. Mniejsze modele posiadają szczelną konstrukcję, są więc również zatwierdzone do montażu ukrytego.

Wygląda na to, że Powersoft w końcu opracował kompaktowe urządzenie, dające klientom tworzącym umiarkowane instalacje możliwość czerpania z wiedzy i doświadczenia włoskiej firmy. 

 

[img:3]

[img:4]

 
Miksery i wzmacniacze 100V Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy
Może Cię zaciekawić:
(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz