Powersoft Dynamic Music Distribution - Sposób na jakość audio oraz oszczędność [ISE 2022]

Powersoft Dynamic Music Distribution - Sposób na jakość audio oraz oszczędność [ISE 2022]

20 czerwca 2022, 11:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Powersoft
Dystrybucja: SoundTrade

Dynamic Music Distribution to propagowana przez włoską firmę Powersoft idea zdecentralizowanego projektowania systemów nagłośnieniowych, dzięki któremu wzmacniacze - zamiast grupowania ich w jednym miejscu - umieszczane są możliwe blisko głośników. Dzięki temu zyskujemy nie tylko na mniejszych stratach sygnału, przesyłanego krótkimi kablami (zamiast długich linii głośnikowych), ale również finansowo, co przy obecnych cenach miedzianych kabli głośnikowych, których w dużych obiektach są kilometry, ma niebagatelne znaczenie.

 

 

W systemie opartym na idei Dynamic Music Distribution wykorzystuje się te same komponenty, jak w "scentralizowanych" instalacjach, nie powodują one więc żadnych dodatkowych kosztów, a wręcz przeciwnie, dochodzi tu wspomniany wcześniej aspekt finansowy związany z mniejszymi kosztami okablowania głośnikowego.

 

[img:1]

[img:2]

 

Takim zdecentralizowanym systemem możemy sterować zdalnie z jednego miejsca, za pomocą tabletu z wykorzystaniem dowolnie konfigurowalnego przez instalatora panelu Web View, lub korzystając z aplikacji Sys Control, dostępnej na urządzenia z systemem iOS oraz Android. W tym drugim przypadku nie ma możliwości dowolnej konfiguracji panelu do obsługi systemu.

Można również kontrolować poszczególne składniki czy strefy systemu nagłośnieniowego za pomocą fizycznych regulatorów i przełączników, montowanych w ścianach w puszkach podtynkowych.

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]
 
Źródła dźwięku Systemy interkomowe Głośniki Centrale Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Miksery i wzmacniacze 100V Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy
SoundTrade
Apogee Symphony I/O Mark II. Łatwe miksowanie Dolby Atmos w Apogee Control 2 [NAMM'22]
Więcej wiadomości