Dynacord V600:2 - wzmacniacz instalacyjny uszyty na miarę

Dynacord V600:2 - wzmacniacz instalacyjny uszyty na miarę

28 lutego 2024, 11:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Dynacord Pro Audio
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Dynacord rozszerza serię wzmacniaczy V o model V600:2 – kompaktowy dwukanałowy wzmacniacz o wielkości ½U i mocy 600 W, przeznaczony do małych i średnich instalacji. Urządzenie radykalnie ogranicza zużycie energii podczas pracy i w spoczynku, dzięki technologiom ecoRAIL oraz Auto Power Down.

 

 

Zapewniając całkowitą moc wyjściową wynoszącą 600 watów, ten ultrakompaktowy dwukanałowy wzmacniacz jest nie tylko przygotowany do zapewnienia muzyki tła oraz komunikatów głosowych, ale także znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom SPL w małych i średnich instalacjach stacjonarnych, np. obiektach edukacyjnych, hotelowych i rekreacyjnych, placówkach handlowych czy kościołach.

 

[img:1]

 

Obudowa o szerokości połowy i wysokości jednej jednostki rack sprawia, że V600:2 oferuje szereg różnych opcji montażu, co ma szczególne znaczenie w ograniczonej przestrzeni. Dołączone uchwyty montażowe umożliwiają zamontowanie V600:2 w racku w konfiguracji pojedynczej lub podwójnej, a także dyskretne zainstalowanie wzmacniacza wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, na przykład pod blatem. Wzmacniacz podczas normalnej pracy jest chłodzony konwekcyjnie, może więc pracować w pomieszczeniach, w których wymagany jest niski poziom tła akustycznego. Jednak w przypadku zapotrzebowania na większą moc aktywowany jest wbudowany wielostopniowy wentylator.

 

[img:8]

[img:3]

 

Procesor matrycowy Dynacord MXE5

Podczas ISE 2024, gdzie V600:2 miał swoją premierę, Dynacord zaprezentował też upgrade do procesora matrycowego MXE5. Wśród nowych funkcji znalazły się: Automatic Gain Control - która automatycznie dopasowuje wzmocnienie w zależności od poziomu sygnału wejściowego, Ambient Noise Compensation - gdzie za pomocą mikrofonu ambientowego urządzenie dopasowuje głośność emitowanych sygnałów (muzyki, komunikatów), w zależności od poziomu tła akustycznego oraz automixer opracowany przez Dana Dugana.

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]
 

więcej: dynacord.com
Wzmacniacze i miksery instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dynacord Pro Audio Dynacord Pro Audio www.dynacord.com

Dystrybucja w Polsce:

Aura Audio - pasywne "kardioidy" rodem z Finlandii
Więcej wiadomości