Przenośny odtwarzacz próbek firmy AKAI jest już dostępny w Audiostacji.

Przenośny odtwarzacz próbek firmy AKAI jest już dostępny w Audiostacji.

23 sierpnia 2013, 00:00
Producent: AKAI PROFESSIONAL

[img:1]

Ładuj sample i w drogę! AKAI MPX8 stworzono z myślą o producentach muzycznych, DJ-ach, prezenterach radiowych, performerach i wszystkich wykorzystujących sample w swojej pracy.

Można ładować do niego próbki ze standardowej karty SD lub SDHC, a następnie przypisać je do dowolnych podświetlanych padów reagujących na dynamikę i docisk.

Urządzenie jest banalnie proste w użyciu. Za pomocą dołączonego programowego edytora zestawów sampli dla komputerów Mac lub PC możesz - przed załadowaniem próbek do MPX8 - organizować je i dostroić, a także dodać do nich efekt pogłosu. Obsługujący funkcję przeciągnij-i-upuść edytor zaoszczędzi Ci masę czasu, ponieważ błyskawicznie konwertuje sample do odpowiedniego formatu WAV.

Wraz z MPX8 otrzymujesz dużą bibliotekę sampli i bezpłatną kolekcję pętli do pobrania ze strony Akai Pro, których możesz używać w trakcie występów przed publicznością, w programach radiowych i w swoich produkcjach studyjnych.

[lupa:1]

[lupa:2]

MPX8 zabierzesz ze sobą wszędzie - jest nieduży i łatwy w obsłudze. Wszystkie brzmienia, których potrzebujesz są dostępne pod wygodnymi padami. Urządzenie to solidna i typowa dla Akai Pro konstrukcja, dzięki której masz szybki i bezproblemowy dostęp do praktycznie nieograniczonej liczby sampli, pętli, partii i efektów.
MPX8 obsługuje MIDI zarówno przez USB i typowe złącza MIDI, więc spełnia również funkcję kontrolera.

Cena AKAI MPX8 to jedyne 450 PLN, a sprzęt jest dostępny od ręki.

 


Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

AKAI PROFESSIONAL AKAI PROFESSIONAL www.akaipro.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > AKAI PROFESSIONAL rozwiń listę sklepów

Studio

Arturia FX Collection 5 - Ulepszaj, przekształcaj, twórz!
Więcej wiadomości