EAW prezentuje nowy wzmacniacz z DSP UXA4416 wraz z aktualizacją oprogramowania Resolution

EAW prezentuje nowy wzmacniacz z DSP UXA4416 wraz z aktualizacją oprogramowania Resolution

24 maja 2024, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: EAW
Dystrybucja: SoundTrade

Firma Eastern Acoustic Works ogłosiła wprowadzenie na rynek UXA4416, nowego czterokanałowego wzmacniacza pracującego w klasie D, do którego dołączono aktualizację oprogramowania Resolution, współpracującego ze wszystkimi pasywnymi głośnikami firmy.

 

Tworząc własną linię wzmacniaczy, ujednolicamy wszystkie pakiety systemu EAW. Nasza strategia sprawia, że praca naszych systemów jest bardziej przewidywalna i niezawodna, dzięki wdrażaniu produktów zoptymalizowanych przez inżynierów EAW.

TJ Smith - Prezes EAW

 

Pracując w z częstotliwością próbkowania 96 kHz wzmacniacz poprawia interoperacyjność systemu i oferuje mniejsza latencję w porównaniu z poprzednimi produktami UX i UXA. Wzmacniacz klasy D o mocy 4 x 4000 W jest zintegrowany z 40-bitowym zmiennoprzecinkowym procesorem DSP.

Presety UXA4416 ujednolicają wydajność wszystkich obsługiwanych głośników EAW i systemów liniowych z czterema przetworzonymi kanałami wzmocnienia, wraz z dedykowaną biblioteką presetów Greybox. Użytkownik ma dostęp do biblioteki EAW i edycji za pomocą ekranu dotykowego 4,3 cala lub enkodera z przyciskiem. Presety wykorzystują technologie EAW Beamwidth Matched Crossover, Focusing i DynO.

UXA4416 oferuje zarówno analogowe, jak i cyfrowe wejścia audio, z konfigurowalnymi wejściami/wyjściami GPIO i złączami Dante dostępnymi dla opcji cyfrowych sieci audio.

Aktualizacja oprogramowania Resolution do wersji 2.11 zapewnia obsługę UXA4416. Zawiera także ulepszenia graficznego interfejsu użytkownika i narzędzia Array Assistant, wydajniejszą procedurę aktualizacji oprogramowania sprzętowego RSX/NTX oraz zaktualizowane brzmienie KF210. Dostępna jest również zaktualizowana wersja oprogramowania sprzętowego AC6.

 

więcej: eaw.com
Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > EAW rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Mniejsze wydatki w ośrodku kultury? Wymień wzmacniacze!
Więcej wiadomości